Вхід
Реєстрація

Часті питання

Хто може укладати договори на платформі?

Договори на платформі укладаються лише між зареєстрованими користувачами.

Як зареєструватися?

Реєстрація здійснюється за допомогою електронного підпису. Детальна інструкція процесу реєстрації вказана у вкладці "Як стати користувачем?".

Реєстрація на платформі платна?

Реєстрація на платформі безоплатна для будь-якого користувача.

Що таке електронний підпис

Електронний підпис (ЕП) дає змогу підтвердити цілісність електронного документу та ідентифікувати підписувача. Це аналог власноручного підпису. ЕП і електронний документ є надзвичайно зручними, ефективними і надійними засобами роботи із задокументованою інформацією в електронному вигляді.

ЕП забезпечує достовірність і цілісність інформації, викладеної в документі, а сам електронний документ гарантує, що підписант має право на підписання документа і згоден з тим, що він підписує.

Паперовий носій не забезпечує таких зручних інструментів. Безумовно, можна, приміром, перевірити звичайний підпис, провівши графологічну експертизу, однак для цього будуть потрібні час, зусилля і ресурси, тоді як при роботі з електронним підписом ці процедури здійснюються онлайн. Звісно, ЕП не забезпечує тієї гнучкості при обробленні інформації, яку дає папір, але при цьому дає зручні механізми роботи і контролю, практично виключає можливість підробки і проведення операцій заднім числом. А сьогодні, з урахуванням рівня розвитку технологій, уже можна доволі легко визначитися з методами і прийомами роботи з інформацією, забезпеченням безпеки інформації, можливостями і гарантіями, які нам потрібні.

Як отримати електронний підпис

Електронний підпис можна отримати в Акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК), приміром, АЦСК Державної фіскальної служби (АЦСК ІДД ДФС), АЦСК органів юстиції України, АЦСК Укрзалізниці, АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», АЦСК Державної прикордонної служби України та інших.

Повний перелік АЦСК доступний на web-ресурсі Центрального засвідчувального органу (ЦЗО) – за посиланням https://czo.gov.ua/ca-registry.

Як відбувається укладення договору купівлі-продажу?

Договори укладаються на платформі у вигляді електронного документу та підписуються сторонами шляхом накладення електронного підпису, за допомогою якого здійснюється ідентифікація осіб. Всі договори, що укладаються на платформі відповідають нормам Цивільного кодексу України, Господарському кодексу України, Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг", Закону України "Про електронні довірчі послуги" та іншим нормативно-правовим актам.
Зміст договору між користувачами є конфіденційним.

Юридична сила електронного договору.

Електронний договір має таку ж саму юридичну силу, як і договір укладений на папері.
Юридична сила електронного договору не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму.

Що є оригіналом електронного договору?

Оригіналом електронного договору вважається електронний примірник договору з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом (підписами). У разі надсилання електронного договору кільком адресатам або його зберігання на кількох електронних носіях інформації кожний з електронних примірників вважається оригіналом електронного договору.

Платформа бере комісію з угоди?

Платформа не бере комісію з угоди між користувачами, не впливає на ціну товарів чи послуг та не здійснює посередницьку діяльність.

Як дізнатись про відклик на мою заявку?

Користувачу приходить повідомлення в особистий кабінет та на електронну пошту про відклик на заявку або пропозицію укласти договір.

Чи можна перевірити надійність контрагента?

Можна перевірити надійність контрагента, для цього необхідно перейти у вкладку "Перевірити контрагента". Надійність контрагента перевіряється за допомогою ресурсів з якими співпрацює платформа на підставі ліцензійних угод.

×

Замовити дзвінок